„TAI GRAŽIAI MANE AUGINO“

Gražų ir pavasariškai vėsų kovo 15-tosios rytą įvyko jaukus, smagus ir turiningas respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų renginys „TAI GRAŽIAI MANE AUGINO“, kuris skirtas kovo 11-tąjai paminėti. Į šį renginį mus pakvietė Elektrėnų mokykla-darželis ,,Žiogelis”.

Vaikai pasinėrė į STEAM pasaulį. Interaktyvi viktorina, atstumo matavimas gamtinėmis priemonėmis žemėlapyje, pastatų projektavimas, tautinės juostos konstravimas ir eksperimentai leido vaikams kūrybiškai taikyti jau turimas žinias ir geriau pažinti Lietuvą. Svarbiausia, kad buvome kartu ir bendrystės jausmas buvo nuostabus.

Lietuvos laukia puiki ir graži ateitis, kai auga tokie laisvi, judrūs, smalsūs ir gražūs vaikai.

You are currently viewing „TAI GRAŽIAI MANE AUGINO“